10 zł

 Spawacz TIG 141

Jarosław
510942923

Poszukujemy SPAWACZY TIG 141 do pracy na terenie Polski.

Miejsce pracy: Przeworsk

Zakres obowiązków:

- Przygotowanie powierzchni do spawania
- Spawanie konstrukcji stalowych, maszyn i urządzeń, zbiorników
- Spawanie stali nierdzewnej i stali szlachetnej
- Odczyt rysunku technicznego
- Szlifowanie spoin

Wymagamy:

- Znajomości rysunku technicznego
- Doświadczenia w spawaniu metodą TIG i spawaniu stali nierdzewnej i stali szlachetnej
- Pracowitości, sumienności, dyspozycyjności i odpowiedzialności
- Umiejętność pracy w zespole
- Mile widziane uprawnienia spawalnicze 141 na stal nierdzewną

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
- Umowę o pracę na pełny etat
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: anna@servicetech.com.pl

Więcej informacji udzielę telefonicznie pod numerem 510942923 od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

Dodano w dniu 22 czerwca 2023 12:26 , ważne do: 12 czerwca 2024

Zdjęcia

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą:

510942923