do negocjacji

Spawacz - praca od zaraz !

Rzeszów
533600163

Firma Synerte Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie poszukuje pracowników na stanowisko Spawacza metodą TIG lub innymi metodami – MIG/MAG . Jesteśmy firmą działającą w branży elektrycznej oraz automatyki przemysłowej, która współpracuje z kontrahentami z całej Europy, z krajów Ameryki Północnej, a nawet z Państwami Azji Wschodniej.
Jako firma, która zajmuje się również produkcją konstrukcji stalowych, staramy się zatrudniać nie tylko wykwalifikowanych spawaczy, którzy posiadają zarówno wiedzę, jak i doświadczenie, ale także osoby, które chcą się przekwalifikować lub dopiero chcą się uczyć spawalnictwa.

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

• Udział w produkcji konstrukcji stalowych oraz elementów mechanicznych urządzeń w siedzibie firmy lub na jednej z prowadzonych budów
• Obsługa sprzętu i urządzeń wykorzystywanych w procesie produkcji zgodnie z posiadanymi uprawnieniami
• Wykonywanie trwałych łączy na wyrobach, spawanie elementów konstrukcyjnych wg. podanych parametrów technologii
• Przygotowanie powierzchni do spawania przez ich cięcie, prostowanie, ukosowanie, zaczyszczanie i szczepienie
• Sprawdzanie jakości wykonywanego spawu

Od Kandydatów oczekujemy:

• Doświadczenia związanego z produkcją konstrukcji stalowych lub innych instalacji przemysłowych
• Doświadczenia w spawaniu metodą TIG
• Znajomości dokumentacji warsztatowej (Rysunki WPS)
• Samodzielności w działaniu
• Gotowości do częstych wyjazdów (wyjazdy zagraniczne również brane są pod uwagę)

Naszym Pracownikom zapewniamy:

• Zatrudnienie na umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie - uzależnione od doświadczenia
• Odzież roboczą oraz narzędzia
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektachJeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś gotowy na podejmowanie nowych wyzwań, - skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem tel: 533 600 163 lub prześlij swoje Cv na adres email: [email protected]

Wysyłając do nas na adres e-mail swoje CV zgadzasz się na przetwarzanie przez Synerte Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcia, zainteresowania). Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Synerte Sp. z o.o. jest administratorem Twoich danych osobowych. Możesz się z nami skontaktować we wszelkich sprawach związanych z ochroną Twoich danych osobowych, wysyłając e-mail na adres podany w ogłoszeniu lub pocztą na adres: ul. Hoffmanowej 19, 35-016 Rzeszów.

Twoje dane przetwarzamy zgodnie z art. 13 ust. 1-2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119,
s.1) - zwanego RODO w celu przeprowadzenia rekrutacji: (1) - na stanowisko, którego dotyczy zgłoszenie lub (2) - na inne, podobne stanowiska w Synerte Sp. z o.o., jeżeli wyraziłeś na to odrębną zgodę.
Masz m.in. prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz przeniesienia do innego administratora.

Zgody są dobrowolne i nie mają wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę, wysyłając e-mail na adres podany w ogłoszeniu, co nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.

Jeśli jesteś zainteresowany przyszłymi rekrutacjami na podobne stanowiska prosimy o dopisanie klauzuli:
Zgadzam się na przetwarzanie przez Synerte Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych na inne, podobne stanowiska.

Dodano w dniu 15 lipca 2020 11:00 , ważne do: 14 sierpnia 2020

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą:

533600163