do negocjacji

Specjalista ds. kadr i płac

Jarosław
507665106

Miejsce pracy : Jarosław

Opis stanowiska:
• Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa
• Prowadzenie i sporządzanie dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia
• Sporządzanie list płac oraz naliczanie wynagrodzeń
• Sporządzanie rozliczeń, deklaracji ZUS,
• Kontrola dokumentów źródłowych pod względem formalnym i rachunkowym zgodnie
• Z obowiązującymi regulacjami prawnymi
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe
• Biegła znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz przepisów podatkowych
• Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata
• Wysoka komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
• Dobra znajomość programu Excel,
• Praktyczna znajomość obsługi programu Płatnik
Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej
• Wsparcie zespołu podczas wdrażania się w obowiązki
• Dobrą atmosferę w pracy
TEL: 507-665-106
E-mail: [email protected]

Dodano w dniu 6 maja 2019 15:27 , ważne do: 5 lipca 2019

Zdjęcia

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą:

507665106